KADRA OBOZOWA

Przebywający na Bikecampie INSTRUKTORZY i WYCHOWAWCY to starannie dobrany wykwalifikowany zespół, lubiący pracę z dziećmi i młodzieżą. 

 

Wszyscy członkowie kadry posiadają odpowiednie kwalifikacje spełniające państwowe wymogi dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży oraz zostali przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy.

INSTRUKTORZY

Były zawodnik teamu Radiostacja i RMF Maxx Joy-Ride. Test rider Karpiel Bikes. Dwukrotny Mistrz i trzykrotnyvice Mistrz Polski. Wieloletny instruktor narciarstwa.

Członek ekipy JoyRide Crew. Budowniczy tras, swoje "kilka" łopat ziemi przerzucił m.in. w Kluszkowcach, Koninkach, K-Trail'sach i kilku innych miejscach w Polsce. "Wujek dobra rada" dla młodych zaczynających przygodę z rowerowym światem. Freerider, włóczykij leśny. Zimą instruktor snowboardu.

Pierwszy mistrz downhillu w Polsce, wieloletni zawodnik, który reprezentował nasz kraj w ponad 20 państwach.

W ekipie Joy Ride Crew od 13 roku życia.

Pasjonat rowerów, podróży, gór i narciarstwa. Pierwszy start na rowerze górskim w konkurencji XC jako 6 letni zarazem najmłodszy startujący zawodnik. W zjeździe debiutował w wieku 11 lat na Joy Ride Night Downhill, od małego nie rozstający się z rowerem. Zajmuje się także budową tras, głownie w Zakopanem i Kluszkowcach. Chętnie zaraża sportową zajawką. 

© 2020 KAYO TRAVEL ALL RIGHTS RESERVED