top of page

KADRA OBOZOWA

Przebywający na Bikecampie INSTRUKTORZY i WYCHOWAWCY to starannie dobrany wykwalifikowany zespół, lubiący pracę z dziećmi i młodzieżą. 

 

Wszyscy członkowie kadry posiadają odpowiednie kwalifikacje spełniające państwowe wymogi dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży oraz zostali przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy.

INSTRUKTORZY

1.jpg

Od kilkunastu lat związany ze zjazdową sceną rowerową. W latach 2005-2009 zawodnik teamu Radiostacja i RMF Maxx Joy-Ride. Test rider Karpiel Bikes. Dwukrotny Mistrz i trzykrotny vice Mistrz Polski w kat. Masters. Budowniczy rowerowych tras m.in. w Zakopanem, Kluszkowcach, Przemyślu (konstruktor przeszkód na DownTown). Wieloletni instruktor narciarstwa.

4.jpg

Członek ekipy JoyRide Crew. Budowniczy tras, swoje "kilka" łopat ziemi przerzucił m.in. w Kluszkowcach, Koninkach, K-Trail'sach i kilku innych miejscach w Polsce. "Wujek dobra rada" dla młodych zaczynających przygodę z rowerowym światem. Freerider, włóczykij leśny. Zimą instruktor snowboardu.

3.jpg

Na rowerze górskim do 2003 roku. Od kilku lat trener w sekcji kolarskiej Stali Rzeszów. Budowniczy,ma na swoim koncie budowanie tras w Rzeszowie i okolicy. Pracuje również w sklepie rowerowym, czynny zawodnik.

2.jpg

Zdobywca kilkunastu tytułów Mistrza Polski w ekstremalnych konkurencjach kolarstwa górskiego (Downhill, 4Cross, Dual, Dual Slalom) Reprezentant Kadry Polski w Snowboardzie, dwukrotny uczestnik Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver 2010 i Sochi 2014 ( Snowboardcross)

Obecnie swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy zarówno z zawodnikami jak i amatorami.

5.jpg

Członek ekipy Joy Ride Crew od 2015 roku. Swoją przygodę z rowerem zaczynał w wieku 14 lat. Rowerowa „złota rączka”. W zimie rower zamienia na narty. Pasjonata nie tylko rowerów i nart ale także podróży i gór. Lubiący zarażać Swoimi pasjami i zajawkami. Zimą instruktor narciarstwa.

bottom of page